REVIZE AUTOPOJIŠTĚNÍ V PRAXI – je to jednoduché!

Cenu za pojištění máme určitě skvělou! Stará se nám o to taťka naší snachy, dělá někde v pojišťovně… Nechceme nic měnit, jsme spokojeni. Takto začala debata o autopojištění dnes již u našich klientů.

Klientům naše služby nenutíme. Ale také všem doporučujeme, aby měli minimálně základní přehled o možnostech konkurence. Mapujeme celý trh každý den a máme přehled o všech nabídkách pojištění, které jsou aktuálně dostupné. Navíc všichni máme rádi slevy, ty umíme také!

Během minuty jsme od pana Pavla dostali všechny 3 SPZtky jejich aut. To nám stačí k rychlé základní kalkulaci. Stačí nám přibližně minuta na jedno auto a obratem jsme měli nabídky všech 10 pojišťoven. Jaké byly výsledky?

 1. Mazlík od manželky – VW Polo – jako každý rok zase pojišťovna zdražila a aktuálně platí 3051 Kč/ročně.
  Naše nabídky se pohybovaly od 2108 Kč až po 4918 Kč v ročních platbách. Jedná se nabíc o ceny s podstatně vyššími limity plnění a lepší asistencí v případě nehody i poruchy. Výběrem byla nejnižší cena 2108 Kč/ročně. Úspora je 31%, celkem 954 Kč.
 2. Manžel má zánovní Dacii Dokker, kdy má uzavřeno také havarijní pojištění. Cena 7914 Kč/ročně včetně havarijního pojištění se spoluúčastí 5% min. 5000 Kč.
  Naše nabídky se pohybovaly od 6598 Kč až po 15316 Kč. Pan Pavel nechtěl věřit, jak velké mohou být rozdíly mezi pojišťovnami. Opět tyto ceny byly počítány s podstatně vyššími limity plnění a lepší asistencí v případě nehody i poruchy. Výběrem byla nejnižší cena 6598 Kč/ročně. Úspora je 16%, celkem 1346 Kč.
 3. Poslední auto v rodině je Jeep s pořádným motorem – pan Pavel jen komentuje, že každý rok platí více! Naposledy to bylo 5900 Kč za rok za povinné ručení.
  Naše nabídky se pohybovaly od 3076 Kč až po 11381 Kč. Takové rozdíly jen za povinné ručení jsou opravdu šílené. Opět tyto ceny byly počítány s podstatně vyššími limity plnění a lepší asistencí v případě nehody i poruchy. Výběrem byla nejnižší cena 3076 Kč/ročně. Úspora je 47%, celkem 2821 Kč.

 

Takové byly kalkulace, které jsem společně během pár minut vytvořili. Celková úspora na autopojištění u těchto našich klientů je 5121 Kč za rok!

Zajímá vás, jaké slevy vykouzlíme při REVIZI 2021 na vašich pojistkách? Nepřeplácejte zbytečně vaše pojištění! Napište nám do chatu nebo zavolejte a probereme vaše možnosti!

Jak je na tom vaše stávající pojištění auta?

Nabízíme rychlý a nezávislý audit!

 • Společně nastavíme, co chcete mít pojištěno a porovnáme se stávajíci smlouvou
 • porovnáme cenu pojištění u všech pojišťoven
 • vybereme 3 TOP nejvýhodnější nabídky pro Vás
 • postaráme se o každoroční revizi Vaší smlouvy
Kontaktujte nás přes LIVE CHAT

Zůstaňme v kontaktu.
Odebírejte naše newslettery!

Zanechte nám vaše telefonní číslo

a my se vám ozveme!

Zavoláme vám zpět. Naše konzultace je nezávazná a zdarma. Konzultaci nabízíme on-line, telefonicky a také osobně.

… a nebo nám zavolejte vy. Je to jen na vás!

PO – PÁ 8:00 – 16:00

Fungujeme také digitálně

Vše můžeme vyřešit on-line!

Co všechno děláme?

Napadá vás, s čím bychom vám mohli pomoci?
Jakýkoliv dotaz vám rádi ihned zodpovíme níže v chatu…