Jsme specialisté
na životní pojištění

Prevence je důležitá a určitě se vyplatí.
Pravidelně navštěvujete lékaře, pravidelně servisujete auto.
Kdy naposledy jste kontrolovali vaše smlouvy? Víte, co v nich máte?
50.000+
KLIENTŮ
20 LET
ZKUŠENOSTÍ
SERVIS PŘI
POJISTNÉ UDÁLOSTI
10 LET ZKUŠENOSTÍ
S LIKVIDACÍ
PRAVIDELNÁ
REVIZE
spolupracujeme s těmi nejlepšími
Jsme součástí sítě
RENOMIA NETWORK
  • největší síť zprostředkovatelů
    v ČR
  • speciální produkty na míru
  • dlouhodobý servis

Co vám můžeme nabídnout?

Jak fungujeme?

Projdeme s vámi vaši stávající pojistnou smlouvu, porovnáme s jinými produkty. Nastavíme ji dle vašich potřeb tak, abyste byli spokojeni s podmínkami pojistného plnění.

pravidelný servis zcela ZDARMA
Základní schůzka

on-line nebo osobně - zjištění vašich potřeb

Porovnáme vaše potřeby

se stávající smlouvou

Připravíme úpravu

současné smlouvy a porovnáme
s konkurencí

Vše zašleme

na váš e-mail

Vše zkonzultujeme

on-line nebo osobně

Realizace

včetně pravidelného ročního servisu

Základní schůzka

on-line nebo osobně - zjištění vašich potřeb

Porovnáme vaše potřeby

se stávající smlouvou

Připravíme úpravu

současné smlouvy a porovnáme
s konkurencí

Vše zašleme

na váš e-mail

Vše zkonzultujeme

on-line nebo osobně

Realizace

včetně pravidelného ročního servisu

Myslíme opravdu na vše!

Smrt

Závažná onemocnění

Invalidita

Úraz

Trvalé následky

Pracovní neschopnost

Hospitalizace

Pojištění dětí

Již 20 let řešíme s našimi klienty vše okolo financí

… za 20 let tady budeme také! Budeme vás provázet po celou dobu
vašeho pojištění a starat se o jeho nejlepší kondici!

Fungujeme digitálně

Vše můžeme vyřešit on-line!

Volíte osobní kontakt?

Potkejme se u nás nebo klidně u vás!

Jak jsme pomohli našim klientům

Život je plný příběhů. Prožívejte ty šťastné

Jana A. - vyřízení pojistné události dlouhodobé pracovní neschopnosti

průběžné plnění v součtu 250tis. Kč

„Životní pojistku si platím více než 10let. Nikdy jsem nebyla na nemocenské. Bohužel k tomu došlo a bylo to vážně na dlouho. Zajímala jsem se o zálohové plnění, které je průběžné po dobu trvání léčby. S vyřízením mi vždy maximálně pomohla paní Lušňáková na podpoře firmy, kdy jsme spolu vše konzultovaly a společně nahlásily na pojišťovnu. V tu chvíli pro mě bylo hned vše jednodušší.“

Lucka Z. - úraz syna při lyžování v Rakousku

pojistné plnění včetně trvalých následků více než 300tis. Kč

„Syna srazil před pár lety při lyžování v Rakousku snowboardista. Byla to hrůza, kdy byl operován přímo v Innsbrucku. Vůbec jsem nevěděla, co dělat a jak postupovat. Paní Hloušková mi po telefonu ochotně vše vysvětlila, jaký bude postup a předpoklad výše plnění. Vše jsme průběžně spolu komunikovaly včetně servisu při hlášení pojistné události. Po roce jsme spolu také řešily plnění trvalých následků. Ocenila jsem neskutečnou ochotu, moc díky.“

Jak je na tom vaše stávající pojištění?

Nabízíme rychlý a nezávislý audit!

Nejčastejší dotazy

V dnešní době je možno většinu pojistných událostí nahlásit elektronicky. U některých pojišťoven postačuje první zpráva z ošetření, jiné požadují doložení veškeré dokumentace z průběhu léčení. Je rozdíl, zda řešíte pojistné plnění pouze z denního odškodného nebo také z pracovní neschopnosti. V případě pracovní neschopnosti je často potřeba doložit formulář. Některé pojišťovny plní také dohromady více diagnóz způsobené jedním úrazem tzv. polytraumata.

Ano, dostanete. Důležité je vědět, zda musíte mít vystavenou pracovní neschopnost – tedy zda si platíte dobrovolné nemocenské připojištění či ne. Je potřeba nechat vyplnit formulář z pojišťovny, dodat potvrzení z OSSZ (jen u některých pojišťoven) a lékařské zprávy. S nahlášením Vám poté pomůžeme.

Většina pojišťoven umožňuje vyplacení zálohy po určité době na pracovní neschopnosti. Je potřeba
vždy dodat potvrzení od lékaře, veškeré lékařské zprávy a některé pojišťovny požadují doložení trvání
pracovního poměru.

Nastavení pojistného rizika je vždy na volbě klienta. Můžete si vybrat, zda chcete dostávat plnění již od 15. dne, 29. dne nebo až od třetího měsíce. A víte, že některé pojišťovny mají plnění také od prvního dne?

Nejčastěji se pojišťují děti do smluv ke svým rodičům. Většinou jsou pojištěny na rizika úrazu – tzn. denní odškodné a trvalé následky, hospitalizace, velmi vážná onemocnění, invalidita.

Riziko hospitalizace pojišťovny plní rozdílně – některá zaplatí za každou půlnoc, některá za každý den
strávený v nemocnici, některá plní až od určitého dne hospitalizace. U některých pojišťoven se plní také za pobyt v rehabilitačních ústavech.

Vážné nemoci nás mohou překvapit v každém věku. Nejčastější diagnózy plnění z tohoto rizika jsou infarkt, rakovina, mozková příhoda, ledvinové selhání. U většiny pojišťoven se jedná o soubor okolo 30 diagnóz. Vyplacení pojistného plnění z tohoto rizika vám může pomoci překonat těžké životní období. Peníze vám zdraví nevrátí, ale pomohou vám překonat těžké chvíle.
Invalidní můžete být uznán z důvodu úrazu či nemoci. Záleží na vás, jak si nastavíte pojistné částky a zda budete chtít mít pojištěny všechny 3 stupně invalidity. Každá pojišťovna má toto riziko nastaveno rozdílně. Často se z invalidity následkem autonehody vyplácí dvojnásobek sjednané částky. Pojistné plnění vám může pomoci s finančními náklady na změnu životního stylu, např. bezbariérový přístup. Peníze vám zdraví nevrátí, ale pomohou vám překonat těžké chvíle.

Pojištění smrti lze nastavit následovně: smrt z jakýchkoliv příčin, smrt úrazem, smrt při dopravní nehodě. Záleží na vás, jak si toto riziko nastavíte. Často se setkáváme s požadavkem klientů na zajištění jejich dětí např. do doby, dokud nedostudují. Dále si můžete tímto rizikem krýt svou hypotéku.

Jakýkoliv úraz vám může zanechat trvalé následky, které mnohdy nejsou příjemné. Pojišťovny plní
procentuálně z pojistné částky, kterou si zvolíte. Může jít o procenta až z desetinásobku sjednané pojistné částky (progrese). Maximální výše plnění je dáno aktuálními oceňovacími tabulkami, které má každá pojišťovna své. Pojistné plnění vám může pomoci s finančními náklady na změnu životního stylu.

Ano i ne. Některé produkty umožňují pojištění více osob na pojistné smlouvě. Pojistit se může celá rodina až s pěti dětmi (u některých pojišťoven i více). Některé produkty to neumožňují – je to na vaší volbě.

Investiční nebo kapitálové životní pojištění umožňuje využívat daňových odpočtů, příspěvků zaměstnavatele a v případě ukončení pojistné smlouvy, je možné vyplatit odbytné (pokud na něj vznikl nárok). Rizikové životní pojištění nic takového neumožňuje. Platíte pouze za rizika, která chcete mít pojištěna. Často bývají na pojistných smlouvách nějaké bonusy – např. snížení pojistného po určité době, vyplacení bonusů atd.

Zůstaňme v kontaktu.
Odebírejte naše newslettery!

Zanechte nám vaše telefonní číslo

a my se vám ozveme!
Zavoláme vám zpět. Naše konzultace je nezávazná a zdarma. Konzultaci nabízíme on-line, telefonicky a také osobně.
… a nebo nám zavolejte vy. Je to jen na vás!

PO – PÁ 8:00 – 16:00

Co všechno děláme?

Napadá vás, s čím bychom vám mohli pomoci?
Jakýkoliv dotaz vám rádi ihned zodpovíme níže v chatu…